`

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, kendi tasarımlarınızı veya dilediğiniz görseli 542 234 75 56 whatsappp hattı üzerinden bize gönderebilir ve dilediğiniz ürüne bastırabilirsiniz.

Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin kargoya verilme süresi türüne göre değişmektedir. Satın alırken açıklama bölümünde yer alan kargo süreleri geçerlidir.

Evet, 5₺ fark ile kapıda ''nakit'' ödeme seçeneğimiz mevcut!

info@paklon.com mail adresinize kısa bir tanıtım yazısı ve örnek işlerinizi atabilir veya tasarımcı ol linkini tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Evet.İstediğiniz resmi ve görseli açıklamanızla beraber info@paklon.com mail adresine atmanız yeterli.Size yardımcı olacağız:)

Evet oluyor. info@paklon.com adresinden veya 542 234 75 56 whatsapp hattı üzerinden toplu siparişleriniz için bilgi alabilirsiniz.

Gönderilerimiz yurtiçi kargo ile gönderilmektedir.

Tüm müşterilerimize belirtilen kargolama süresi içerisinde gönderileri kargolandıktan sonra iletişim numaraları veya mail adresleri üzerinden gönderi kodu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Kargo ücretimiz 50₺ altındaki gönderiler için +10₺.. 50₺ ve üzeri alışverişlerinizde ve bazı özel ürünlerde ücretsizdir. Ücretsiz kargo olan ürünlerimizde ücretsiz kargo etiketi bulunmaktadır.

Evet kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Ürünlerimizin çoğu isme özel olduğundan dolayı bizden kaynaklı bir problem olmadığı takdirde iade veya değişim söz konusu değildir. Ürünlerde bizden kaynaklı bir hata olduğu takdirde müşterilerimiz iade veya değişim hakkına sahiptir konuyla ilgili detaylı bilgi mesafeli satış sözleşmemizde belirtilmiştir.

Kredi kartı ile alışverişlerinizde herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değil kart bilgileriniz aracı kuruluş BDDK onaylı iyzico tarafından korunmaktadır.

Hala aklınıza takılanlar mı var? Bizimle iletişime geçin.

İletişim
Yükleniyor...